Category Хотелско сместување

 Lily Ann Boutique

Прва линија од море, градина, уникатни природни предели, едноставност во стилот… Локација: се наоѓа на полуостровот Ситонија, 9км од Неос Мармарас.  Хотелски услуги: интернет (на јавни површини), базен, детски базен, детско игралиште, ресторан, бар, бар покрај базен/на плажа.  *со доплата:…

Simantro Resort 5*

Опис: Хотелот е опкружен во пријатна зелена површина која води директно кон плажа. Избор на удобни соби, спорт и забава, услуга на високо ниво. Се состои од 17 двокатни згради изградени во монашки стил. Локација: се наоѓа на полуостровот Касандра,…

Dionysos 3*

DYONISOS 2* Погодна локација, удобни соби, интернет, квалитетна услуга. Хотелот се состои од зграда на три нивоа. Во Ханиоти се наоѓаат рестотани, кафани, барови, кафулиња, преубава песочна плажа и преубав парк.  Локација: се наоѓа на полуостровот Касандра, во местото Ханиоти,…

Porfi Beach 3+

Сместен е во опкружување на преубава борова шума, само на неколку метри од плажа. Составен е од двоспратни и триспратни згради. Идеално место за опуштен семеен одмор. Никити, место со развиена туристичка инфраструктура и многу популарно меѓу туристите. Исто така…

Makednos 3*

Мал хотел, пријател хотел со преубав поглед, опкружен со зелени дрвциња. Убав базен со џакузи, удобни соби, пријател персонал. Идеален избор за удобен, економичен одмор.  Локација: се наоѓа на полуостровот Ситонија, на 4км од местото Никити, 10 км од местото…

Lagomandra Hotel & Spa 4*

Идеален избор за семеен одмор. Ќе добиете преубава прилика да ја видите Ситонија и нејзините шармантни приморски места, зелените борови шуми и да уживате во грчкото гостопримство. Составен е од пет двоспратни згради. Локација: се наоѓа на полуостровот Ситонија, 6км од…

Alexandros Palace 5*

Пријатно опкружување, преубави природни пејзажи, кристално чисто море. Идеално место за семеен одмор. Хотелот е составен од седум двоспратни и две троспратни згради. Вкупна површина од 7000м2.  Локација: се наоѓа на полуостровот Атос во областа Трипити, 2км од местото Неа…

Akrathos 4*

Опис: Хотелот е комплекс од троспратни згради, распоредени на во убаво зеленило на горната страна од патот со вкупна површина од 13.000м2. Локација: сместен е на полуостровот Атос, на 1,2км од градот Уранополис, 8км од Јерисос, 125км од аеродромот Македонија…

Aristoteles Holiday Resort 4*

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.12.2023 15% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.03.2024 10% ПОПУСТ Опис: хотелот се состои од 10 двоспратни и троспратни згради распоредни на површина од ~134.000 m2 во стил на амфитеатар. Голем избор на соби, пространа територија, СПА центар,…

Assa Maris 4*

Удобен хотел на огромна територија. Приватна песочна плажа, убаво шеталиште со палми, во зеленило, чисто море. Пространи соби, ресторан, барови, спорт, услуги за деца, вечерна забава за возрасни. Идеално место за фамилијарен одмор. Локација: Полуостров Ситонија, 5 km од Пиргадики,…