Category Грција – 10 ноќевања

Вила ” Bouzalis” – Неа Флогита

-10% попуст за целосна уплата до 28. февруари 2022 Во централниот дел на полуостровот Халкидики, на само педесетина километри југоистoчно од Солун се наоѓа туристичкото место Неа Флогита, препознатливо по централниот парк со фонтаните и зелениот појас со палми. Длабочината во морето…

Вила ” Evi 2” – Неа Каликратија

-10% попуст за целосна уплата до 28.февруари 2022 Првото туристичко место кое ќе Ве сретне на патот кон Касандра е Неа Каликратија, оддалечено само 40 километри од Солун. Градот кој живее цела година изобилува со ресторани, таверни, амбуланта, аптеки, маркети, слаткарници, продавници…

Вила ” Evi 1” – Неа Каликратија

 -10% попуст за целосна уплата до 28.февруари 2022 Првото туристичко место кое ќе Ве сретне на патот кон Касандра е Неа Каликратија, оддалечено само 40 километри од Солун. Градот кој живее цела година изобилува со ресторани, таверни, амбуланта, аптеки, маркети, слаткарници, продавници…

Вила ”Mersinis” – Неос Мармарас

-10% попуст за целосна уплата до 28.февруари 2022 Вилата„Mersinis“ во Неос Мармарас на вториот крак Ситонија има се што Ви е потребно за вистински одмор: конфорни апартмани, двор со зеленило, простор за скара и вечерни седенки, паркинг, преубава плажа, мир, спокојство…Вилата е…

Вила ”Sole a Mare” – Неос Мармарас

-10% попуст за целосна уплата до 28.февруари 2022  Вилата „Sole A Mare“ се наоѓа во центарот на Неос Мармарас, најпопуларното туристичко место на Ситонија. Лоцирана е на главната пешачка зона во првата линија вили меѓу изобилство продавници, со фронталниот дел поставена кон…

Вила ”Maria” – Јерисос

-10% попуст за целосна уплата до 28. февруари 2022 Јерисос е едно од најголемите туристички места на полуостровот Халкидики, на третиот крак Атос.Градот во кој живеат повеќе од 3000 жители се наоѓа покрај морето и има долга, песочна плажа која има…

Вила ”Vaia” – Јерисос  

-10% попуст за целосна уплата до 28.февруари 2022 Јерисос е едно од најголемите туристички места на полуостровот Халкидики, на третиот крак Атос.Градот во кој живеат повеќе од 3000 жители се наоѓа покрај морето и има долга, песочна плажа која има Сино…

Вила ”Maria Pashalidou” – Неа Рода

-10% попуст за целосна уплата до 28.февруари 2022 Живописното приморско место Неа Рода е вистинскиот избор за сите кои се уморни од гужвата на плажите и сакаат да откријат нешто ново, а во истовреме да уживаат во природните убавини. Местото има исклучително…

Апартхотел ”Lazaridis ”- Неа Рода

-10% попуст за целосна уплата до 28. февруари 2022 На околу 150 метри од плажата, во мирниот дел на Неа Рода на третиот крак Атос се наоѓа хотелот од апартмански тип „Lazaridis“ во кој располагаме со двокреветни и трокреветни студија (со фотелја…

Вила ”Lena” – Неа Рода

-10% попуст за целосна уплата до 28.февруари 2022 Вилата „Lena“е лоцирана во мирниот дел на Неа Рода, веднаш пред апартхотелот „Lazaridis“ на околу 100 метри од плажата. Располага со двокреветни, четирикреветни и петкреветни студија и апартмани на приземје и на прв спрат. Дел…