Category 8 Септември

8 Септември во Банско

ПРАЗНИЧНА ПОНУДА HOTEL „BELVEDERE Holiday Club“4* Банско (08.09.2023-10.09.2023) Цената вклучува:   –  Две ноќевања според избраната услуга(ноќевање со појадок, со појадок и вечера и полн пансион), надворешен базен, внатрешен базен со вградени тангенторни ефекти, , фитнес,интернет,паркинг,детски оддел, фудбалско игралиште, туристичка такса. Цената не вклучува: -Патничко осигурување и превоз Услови за деца: – Дете…

8. СЕПТЕМВРИ ВО КАВАЛА

(Целодневен излет на Зелениот Остров Тасос) (07.09.2023 – 10.09.2023) СИГУРНА РЕАЛИЗАЦИЈА Прв ден: 07.09.2023 (четврток) 02:00 часот заминување на групата од Скопје и во 03:30 часот од Кавадарцикон Грција со попатни застанувања и одмори. Околу пладне пристигнување во Кавала, еден од најубавите грчки градови кој…

ЕКСКЛУЗИВЕН ВИКЕНД НА ФРУШКА ГОРА

Hotel Movenpick Resort & Spa Fruške terme 4* Промотивна понуда која ќе Ве релаксира и рехабилитира! (08.09.2023 – 10.09.2023) Прв ден: 08.09.2023 (петок) 03:00 часот заминување на групата од Кавадарци и во 04:30 часот од Скопје кон Србија со туристички автобус преку граничниот премин Табановце.Пристигнување…